2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Białołęka
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik / Elektromechanik / Serwisant małych maszyn budowlanych

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydata na stanowisko serwisanta agregatów malarskich i tynkarskich w firmie BMB Technologie na warszawskiej Białołęce (ul. Modlińska 205)

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie maszyn do serwisu

  • ocena i diagnoza stanu agregatów

  • naprawa maszyn malarskich i tynkarskich

  • przygotowanie agregatów do wynajmu

  • nadzór wynajmu maszyn

  • kontakt z klientem

Co oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16 (do ustalenia)

  • stała stawka miesięczna + system premiowy (w zależności od efektów pracy)

  • umowa o pracę / umowa zlecenie / B2B etc. (możliwe różne formy zatrudnienia)

Czego wymagamy

  • doświadczenie w naprawie tego typu lub podobnych urządzeń budowlanych

  • umiejętność rozwiązywania problemów i usterek

  • dobra organizacja pracy

  • otwartość i komunikatywność

Nasza firma specjalizuje się między innymi w zakresie serwisu urządzeń malarskich (typu Titan, Wagner), tynkarskich (PT, Kaleta) i posadzkarskich (Putzmeister, Brinkmann) prowadząc naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną maszyn zakupionych nie tylko w naszym sklepie.

Oprócz sprzedaży nowoczesnych urządzeń niezbędnych do wykonywania usług remontowo-budowlanych oraz ich serwisu prowadzimy również wypożyczalnię agregatów i silomatów.

Jeśli znasz się na naprawianiu podobnych maszyn, lubisz rozwiązywać usterki i chcesz u nas pracować - zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

nr tel.: 51*******19

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911050209