2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Piastów
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik / elektromechanik samochodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma AUTO-BAAS poszukuje pracownika na stanowisko mechanik/elektromechanik.

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka usterek w samochodach osobowych i dostawczych do 3,5t

  • naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów

Wymagania:

  • doświadczenie 3 lata

  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość zagadnień mechaniki/elektryki samochodowej

  • mile widziana znajomość zagadnień diagnostyki komputerowej

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 909612557