2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowa Huta
Dodane 06 kwietnia 2024

Mechanik/ Elektromechanik Samochodów Ciężarowych i Naczep

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Natanek Nova Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Krakowie istniejąca od 1992 roku, zaliczana jest do grona najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw transportowych w Polsce. Oddając swoim Klientom do dyspozycji flotę ponad 300 samochodów ciężarowych, jest liderem międzynarodowej dystrybucji towarów spożywczych i przemysłowych.

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP

(miejsce pracy: Kraków, ul. Igołomska 60)

Obowiązki:

  • diagnostyka samochodów ciężarowych

  • ustalenie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdu

  • przeglądy okresowe, wymiana części podzespołów i materiałów eksploatacyjnych

  • współpraca z innymi pracownikami warsztatu

  • wykonywanie poleceń przełożonego

  • nadzorowanie jakości przeprowadzanych robót

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • wykształcenie kierunkowe

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera diagnostycznego

Oferta:

  • możliwość długofalowej współpracy

  • umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz na stronie lub o kontakt pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Natanek Nova Sp. z o.o. Sp. K. ul. Igołomska 60, 31-998 Kraków".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 909871873