2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pikutkowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Mechanik / Elektromechanik pojazdów osobowych - Praca

Lokalizacja

Pikutkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Auto Serwis Kosmalski będąca w sieci OK Serwis istnieje na rynku od 2006r. Nasz serwis głównie trudni się w naprawie specjalistycznej pojazdów grupy Volkswagen oraz podstawowej naprawie pojazdów innych marek. Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

  • Mechanik pojazdów osobowych

  • Elektromechanik pojazdów osobowych

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

-       Mechanik samochodowy

-       Elektromechanik samochodowy

Miejsce pracy: Pikutkowo 14A k/ Włocławka

Twój zakres obowiązków:

·         samodzielne naprawy oraz konserwacje mechaniczne / elektryczne,

·         obsługa serwisowa - przeglądy i kontrola stanu technicznego,

·         wymiany części eksploatacyjnych,

·         obsługa specjalistycznego sprzętu diagnostycznego,

·         diagnozowanie usterek mechanicznych / elektrycznych,

·         dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

·         współpraca z innymi członkami zespołu naprawczego,

·         przestrzeganie bezpieczeństwa i przepisów dotyczących ochrony środowiska,

Nasze wymagania:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         znajomości budowy i działania różnych systemów mechanicznych/elektrycznych w pojazdach samochodowych,

·         prawo jazdy kat. B,

·         odpowiedzialność i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·         uczciwość i rzetelność,

·         umiejętności obsługi narzędzi i sprzętu warsztatowego,

·         komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

To oferujemy:

·         stałe zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem i urlopem,

·         wypłaty na czas,

·         pracę pn-pt (bez weekendów),

·         zaopatrzone pomieszczenia socjalne,

·         ubrania robocze z obsługą,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         profesjonalny cykl szkoleń ( w zależności od dostępności i oferty)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (5******74) lub osobisty.

Lokalizacja

Pikutkowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Pikutkowo
ID: 604261544