2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tarczyn
Dodane 03 kwietnia 2024

Mechanik elektromechanik elektryk samochody ciężarowe

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Firma Ti&Ti Truck Service Sp. z o.o.

05-555 Rembertów - Tarczyn

Ul.Spokojna 3A

Serwis samochodów ciężarowych w związku z rozwojem zatrudni osoby, które chcą się rozwijać i podnosić poziom wiedzy oraz umiejętności w motoryzacji .

Opis stanowiska:

-Obsługa techniczna i naprawa samochodów ciężarowych

-Praca w serwisie stacjonarnym

-Wykonywanie przeglądów oraz napraw samochodów ciężarowych

-Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

-Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi i naprawy pojazdów ciężarowych

Wymagamy:

-Umiejętności diagnozowania i samodzielnego rozwiązywania problemów

-Doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanik

-Znajomość mechaniki samochodów ciężarowych

-Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

-Zatrudnienie na umowę o pracę

-Wynagrodzenie podstawa + premia

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Szkolenia

-Wsparcie na każdym etapie pracy

-Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

-Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

-Możliwość zakwaterowania

Prosimy o podpisanie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 726193316