2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białołęka
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik/elektromechanik/elektryk samochodowy z regeneracji

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Mechanik/elektromechanik/elektryk samochodowy z naprawy i regeneracji przekładni kierowniczych oraz pomp wspomagania

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży samochodowej STS Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Mechanik/elektromechanik/elektryk samochodowy

Już od 20 lat zajmujemy się regeneracją układu kierowniczego do różnych aut oraz regeneracją pomp wspomagania, innych rzeczy. maglownica.masterservice.parts

Jednocześnie sprzedajemy części zamienne do regeneracji agregatów oraz agregaty nowe i regenerowane. masterservice.parts

Mamy klientów B2B, detalicznych w całej Polsce oraz za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy zespół doradców-sprzedawców naszych produktów i usług. Będziesz miał możliwość nabycia doświadczenia, przejścia szkoleń oraz rozwoju i awansu

Zadania:

  • praca w warsztacie regeneracji wyłącznie z agregatami układu kierowniczego

  • diagnostyka oraz testowanie jednostek, agregatów układu kierowniczego za pomocą urządzenia specjalnego

  • dobór części zamiennych dla naprawy agregatów

  • naprawa, regeneracja agregatów

  • komunikacja z kierownikiem warsztatu oraz raportowanie napraw

Wymagania:

  • znajomości budowy pojazdów mechanicznych

  • znajomości układu kierowniczego

  • mile widziane doświadczenia w regeneracji agregatów układu kierowniczego

  • umiejętności obsługi takich programów jak Excel, Word, Windows, Poczta

  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Oferujemy

  • Szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prace w zespole zmotywowanych i doświadczonych ludzi

  • Prace w przyjaznej atmosferze

Zawsze chcesz więcej? Ciesz się benefitami!

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

  • miłą atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie w okresie próbnym od 5500 netto + premia adekwatna do zaangażowania

  • możliwość do zarobków po okresie próbnym nawet do 10000 zł

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 753034266