2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Biała Podlaska
Dodane 23 maja 2024

Mechanik, elektromechanik

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLSKAMP S.A. jest jednym z największych producentów farszu drobiowego w Polsce. Nasze produkty wysyłamy do kilkudziesięciu krajów na świecie!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy osoby, która pomoże nam w utrzymaniu ruchu w dziale technicznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie i optymalizacja ciągłości pracy sprzętu i maszyn produkcyjnych

  • wsparcie w instalacji nowych maszyn produkcyjnych

  • usuwanie awarii i usterek

  • konserwacja urządzeń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe zawodowe

  • znajomość mechaniki, elektryki, podstaw automatyki

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • rozwinięte zdolności manualne i kultura techniczna

  • uprawnienia elektryczne

  • dobra organizacja pracy oraz sumienność

  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • umowę o prace

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 901331119