2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Goleniów
Dodane 04 kwietnia 2024

Mechanik/ Elektromechanik

Wynagrodzenie

5 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

Drewpol z siedzibą w Osinie jest firmą działającą w branży meblarskiej specjalizująca się w produkcji komponentów meblowych oraz frontów. W tym roku obchodzimy 30 rocznice założenia, a w tym czasie z wieloma sukcesami zaistnieliśmy zarówno na rynku rodzimym jak i na rynkach zagranicznych. W ostatnich latach zmiana myślenia oraz rozwinięcie oferowanych usług spowodowało zwiększenie dynamiki naszej działalności, a wraz z nią stale wzrasta nasza motywacja do rozwoju i podnoszenia kompetencji. W efekcie chcemy zasilić nasze szeregi o nowego członka załogi.

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·        Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,

·        Nadzorowanie sprawności technicznej maszyn,

·        Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii,

·        Realizacja planu przeglądów i konserwacji.

 Od kandydatów oczekujemy:

•      Wykształcenie techniczne

•      Doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń,

•      Mile widziane uprawnienia: SEP do 1kV Eksploatacja (E),

•      Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkiem     technicznym

•      Znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych,

•      Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć nauki i rozwoju,

•     Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

 Oferujemy:

•      Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w godz. 7:00-15:00,

•      Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz system        premiowy

•      Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,

•      Posiłek regeneracyjny.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Drewpol Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 759854547