2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mińsk Mazowiecki
Dodane 09 maja 2024

Mechanik/Elektromechanik

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ruta Transport z Mińska Mazowieckiego poszukuje pracownika na stanowisko „Mechanik/Elektromechanik”.

Twój zakres obowiązków:

-Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych pojazdów mechanicznych.

-Jakość, rzetelność i terminowość zleconych napraw mechanicznych.

-Wykonywanie przeglądów i bieżących napraw zgodnie z wytycznymi producenta.

-Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych.

Nasze wymagania:

-Doświadczenie zawodowe jako Mechanik Samochodowy.

-Znajomość zasad mechaniki oraz elektromechaniki samochodowej.

-Umiejętność diagnozowania usterek i wykonywania napraw.

-Wykształcenie zawodowe lub techniczne.

-Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy:

-Szkolenia zawodowe.

-Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

-Pakiet medyczny.

-Karta Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem 60*******39.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 917167248