2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 28 maja 2024

Mechanik działu utrzymania ruchu praca w Toruniu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LERG PET Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną działającą w branży recyklingu, produkcji części zamiennych i relokacji maszyn.

W związku z planami inwestycyjnymi i ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

- praca od pon - pt na 2 zmiany (6.00-14.00; 14.00-22.00)

- praca na warsztacie w dziale utrzymania ruchu

- wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym

- wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn

- zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn

- obsługa ogólnego parku maszynowego

Wymagania:

- wykształcenie lub doświadczenie jako mechanik

- ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn

Oferujemy:

- pakiet medyczny

- pracę na pełen etat

Telefon kontaktowy:

694 442 033

66*******80

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 789573516