2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Warszawa
  7. Utrzymanie ruchu - Białołęka
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik - Dział UR

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mechanik w dziale utrzymania ruchu - zapraszamy do aplikowania.

 Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy k/ Legionowa

Zadania:

  •  konserwacja i przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  •  bieżące naprawy oraz usuwanie awarii maszyn.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,

  • znajomość dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie 2-zmianowym,

  • wynagrodzenie od 6500zł,

  • benefity m.in. bilety do kina, dofinansowane zajęć sportowych, paczki świąteczne, prywatna opieka medyczna,

  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • możliwości awansu.

Zainteresowany/a? Zapraszamy do aplikowania!

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Nas, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Lide Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Wojska Polskiego 49/3 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911265625