2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ursus
Mobilis Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik autobusowy w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Mechanik autobusowy.

Lokalizacja:

Warszawa Ursus, ul. Posag 7 Panien 8.

Wymagania:

Min. roczne doświadczenie przy prowadzeniu napraw pojazdów mechanicznych,

Znajomość zagadnień mechanicznych z budowy pojazdów,

Zaangażowanie i dyspozycyjność,

Umiejętność pracy w grupie,

Prawo jazdy kategorii B.

Opis stanowiska:

Naprawa autobusów poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów,

Wykonanie prac naprawczych poza terenem bazy (usuwanie awarii autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego),

Kontrola stanu części mechanicznych,

Naprawa części zamiennych i zespołów,

Konserwacja autobusów,

Dbanie o porządek na miejscu pracy i jego właściwy stan.

Oferujemy:

Umowę o pracę plus system premiowania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Prywatny pakiet medyczny,

Kartę miejską na obie strefy,

Kartę Multisport,

Wczasy pod gruszą,

Bonus świąteczny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 890165044