2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Wieliczka
Dodane 22 kwietnia 2024

McDonald's Wieliczka - Pracownik weekendowy

Wynagrodzenie

25,25 - 26,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy na 1/4 lub 1/2 etatu

  • dodatkowe 20% stawki za każdą przepracowaną godzinę w godzinach 23:00-7:00

  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji

  • pracę blisko domu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na dojazdy

  • program rabatowy dla pracowników

  • zniżki na programy Multisport lub Medicover

  • więcej szczegółów pod numerem 88*******15 lub pod numerem 88*******11

Wymagamy:

  • dyspozycyjności minimum 2 weekendy w miesiącu

Zakres obowiązków:

  • prace na stanowiskach związanych z obsługą i produkcją żywności

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 830187204