2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Słoneczne
Dodane 27 maja 2024

MAZDA - Doradca Serwisowy - ul. Struga, Prawobrzeże

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis Firmy

Mazda to globalny lider w branży motoryzacyjnej, który od ponad 100 lat dostarcza klientom najwyższej jakości produkty. Kulturę pracy opieramy na wartościach takich jak innowacyjność, zaangażowanie i dokładność. Każdy pracownik jest istotną częścią odnoszonego przez nas sukcesu, dlatego staramy się stworzyć środowisko pracy, które motywuje i daje możliwości rozwoju.

Opis Stanowiska

Na stanowisku Doradcy Serwisowego będziesz odpowiadać za przyjmowanie i weryfikację informacji od klientów o zauważonych wadach i usterkach w samochodach oraz sprawować opiekę nad samochodami klientów wewnętrznych i zewnętrznych w całym okresie eksploatacji samochodu. Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały również sporządzanie zleceń i dokumentacji biurowej zgodnie ze standardami marki, tworzenie raportów i zestawień z działalności serwisu, a także udzielanie informacji klientom oraz proponowanie innych dostępnych usług serwisowych.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność sprzedaży bezpośredniej,

  • prawo jazdy kat.B - warunek konieczny,

  • ogólna wiedza dotycząca rynku motoryzacyjnego,

  • znajomość budowy pojazdów samochodowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 892458492