2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Osła
Dodane 15 kwietnia 2024

Maszynista kotła - STEICO Osła, gm. Gromadka

Lokalizacja

Osła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

STEICO - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszego nowego zakładu w miejscowości Osła, gm, Gromadka

poszukujemy:

Maszynista kotła

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia-umowa o pracę bezpośrednio w STEICO,

  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, wycieczki pracownicze itp.) ,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez pracodawcę,

  • Bezpłatny dowóz pracowników z okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do dojazdów do pracy.

ZADANIA:

  • Obsługa urządzeń zmiękczania wody i nawęglania z poziomu komputera,

  • Pobieranie/badanie próbek parametrów wody,

  • Wprowadzanie pobranych parametrów do ewidencji np. Excel,

  • Sukcesywna obsługa kolejnych urządzeń na wydziale po okresie wdrożeniowym,

  • Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i innych wewnętrznych zarządzeń.

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności obsługi komputera,

  • Gotowości do pracy zmianowej / 4 brygadowej,

  • Prawa jazdy kat. B - warunek konieczny.

  • Chęci do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach (min. ładowarki oraz inne niezbędne na stanowisku pracy)

  • Mile widziana gotowość do wdrożenia w Czarnkowie, .

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać za pośrednictwem OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Lokalizacja

Osła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Osła
ID: 834805852