2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Niepołomice
Dodane 02 maja 2024

Maszynista Chłodniczy - CEDROB Zakład Drobiarski Niepołomice

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje ponad 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Maszynista Chłodniczy

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym

  • usuwanie awarii, zgłaszanie zagrożeń wynikających z eksploatacji urządzeń

  • eksploatowanie zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami energetycznymi dot. urządzeń chłodniczych

  • wykonywanie okresowych przeglądów

  • kontrola nad zadanymi temperaturami

Wymagania:

  • uprawnienia cieplne E2 lub gotowość do odbycia kursu i przystąpienia do egzaminu

  • wykształcenie kierunkowe średnie techniczne lub zawodowe

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej - 7-19 i 19-7

  • dyspozycyjność - praca również w weekendy

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferty prosimy kierować na adres:

Dział Kadr

Niepołomice, ul. Mokra 7

Tel. 72*******12

lub drogą elektroniczną: kadry.niepolomice(malpa)cedrob.com.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 912656941