2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Kujawsko-pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Brodnica
Dodane 08 kwietnia 2024

Masażystów do pracy w Hotelowym SPA

Wynagrodzenie

59 - 83 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Głęboczek Vine Resort & SPA usytuowany jest w miejscowości Brzozie.

Do SPA poszukuję pogodnej, samodzielnej i obowiązkowej osoby, która posiada niezbędne umiejętności w zakresie masaży i zabiegów na ciało.

Wymagania:

- ukończenie minimum 2 letniej szkoły masażu

- mile widziana praktyka w wykonywaniu masaży leczniczych

Zakres obowiązków:

- wykonywanie masaży oraz zabiegów na ciało z najwyższym zaangażowaniem

- dbanie o stanowisko pracy

- doradztwo w zakresie domowej pielęgnacji

- znajomość oferty SPA

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność lub umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z prowizji zabiegowej i produktowej

- niezbędne przeszkolenie z zakresu wykonywanych zabiegów i dostępnych w sprzedaży produktów.

Miejscem zatrudnienia jest HOTEL GŁEBOCZEK VINE RESORT & SPA znajdujący się w BRZOZIU .

Jeśli spełniasz wymagania to proszę o przesłanie CV na adres: milinskiMAŁPAgleboczek.pl

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych MPM Hotele Spa sp. z o. o. z siedzibą w Milanówku, przy ul. Brzozowej 3, kod pocztowy 05-822. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a)

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 807762564