2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Dolnośląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Wrocław
  7. Rehabilitacja i masaż - Stare Miasto
Dodane 01 maja 2024

Masażystkę zatrudnię

Wynagrodzenie

8 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

STUDIO MASAŻU ZATRUDNI

Miejsce pracy: Wrocław

Stanowisko : Masażystka relaksacyjna

Doświadczenie: Zatrudnię osoby bez doświadczenia ( szkolimy) oraz te z doświadczeniem

Zakres obowiązków: masaż relaksacyjny, terapeutyczny, dbanie o czystość i miłą atmosferę w miejscu pracy

Wypłata: codziennie , WYSOKIE ZAROBKI ( dzięki bardzo dużej bazie stałych klientów zarabiasz już od pierwszego dnia pracy)

Grafik: do ustalenia ( możliwe są dniówki, wieczory, weekendy ,popołudnia ..lub mieszane dni/godziny

ZAPRASZAM DO KONTAKTU: telefonicznie, mailowo, SMS, WhatsApp na podany w ogłoszeniu numer tel.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913848494