2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Warszawa
  7. Rehabilitacja i masaż - Ursynów
Dodane 04 kwietnia 2024

Masażystka / Terapeutka w Day Spa /Pół etatu lub Cały Etat

Wynagrodzenie

5 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszych salonów w Warszawie i okolicy poszukujemy Masażystki / Terapeutki z doświadczeniem.

[English Version below]

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Podstawowy zakres obowiązków:

  • obsługa gościa SPA: wykonywanie masaży balijskich i tajskich oraz zabiegów na ciało, jak np. hammam oraz peeling koreański

  • dbałość o stanowisko pracy oraz dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • kwalifikacje zawodowe (technik masażysta lub fizjoterapeuta)

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • mile widziana umiejętność masaży balijskich lub tajskich

  • znajomość masażu kobido będzie dodatkowym atutem

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

We are currently looking for full time certified massage therapists to join our friendly, international team at Samui Spa. We aim to provide the best balinese and thai massage experiences to our customers.

An application must be fully qualified with some experiences. For more information, please contact us.

We would love to hear from you. If you are interested, please contact us.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 875317211