2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 12:13

Masażystka / Masażysta do Wellness&Spa w Hotelu Starym 5* Kraków

Wynagrodzenie

2 300 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Hotel Stary 5* w Krakowie, ul. Szczepańska 5 poszukuje pracownika na stanowisko:

MASAŻYSTKA

Oczekujemy:

- Umiejętności wykonywania podstawowych masaży potwierdzona odpowiednim certyfikatem (ważna jest baza, doszkalamy pracownika pod nasze potrzeby)

- Wykształcenie kierunkowe (fizjoterapia lub technik masażysta) mile widziane (lub studentka/student ostatniego roku)

- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w szczególności dotyczącym słownictwa z zakresu związanego ze stanowiskiem pracy

- Wysokiej kultury osobistej

- Dyspozycyjności

Podstawowe obowiązki:

- wykonywanie masaży i zabiegów z oferty Spa (lista na naszej stronie www)

- obsługa recepcji oraz sprzedaż usług oferowanych przez Spa

- opieka nad bieżącym stanem strefy Spa, w tym zamawianie produktów i materiałów do pracy

Praca w wymiarze połowy etatu. Godz. otwarcia Spa: 9-22. Pracujemy przez cały tydzień z naciskiem na weekendy (wymagana dyspozycyjność 2-3 weekendy w miesiącu) - wtedy jest najwięcej masaży, dlatego weekendy obstawiamy podwójnie; ale są też oczywiście zmiany w tygodniu (godz. 9-19 i 14/16-22).

Forma umowy: umowa-zlecenie na początek, z osobą chętną i zaangażowaną po okresie próbnym możemy podpisać umowę o pracę.

Wynagrodzenie: stawka godzinowa + prowizja od każdego wykonanego masażu (zabiegu). Dla osób prowadzących działalność gospodarczą - dopuszczamy rozliczanie się fakturami.

Podane w ogłoszeniu widełki wynagrodzenia brutto dotyczą połowy etatu (80 godz); w przypadku innej ilości godzin pracy wynagrodzenie będzie mniej więcej proporcjonalne do ilości godzin pracy.

Oferujemy:

- stabilną pracę w prestiżowym miejscu, w przyjaznej atmosferze, z profesjonalnym i młodym zespołem

- wynagrodzenie w całości oficjalne na umowie, z opłacanymi obowiązkowymi składkami ZUS

- karta Multisport, możliwość opieki medycznej PZU, możliwość skorzystania z wyżywienia pracowniczego (śniadania, obiady)

- możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych

- szansę rozwoju zawodowego związaną z rozbudową sieci i przedsiębiorstwa

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz kontaktowy lub na adres podany na stronie www Hotelu Starego. Administratorem danych osobowych jest: Holding Liwa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-401), ul. Górczewska 53.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 700410326