2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Poznań
  7. Rehabilitacja i masaż - Winogrady
Dodane 05 kwietnia 2024

Masażystka do salonu masażu

Wynagrodzenie

27,70 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy salonem masażu oferujący masaże lecznicze, kosmetyczne i relaksacyjne dla naszych pacjentów. Poszukujemy wykwalifikowanej masażystki, która dołączy do naszego zespołu pasjonatów masaży. Zależy nam na osobie z doświadczeniem, która jest pasjonatką naturalnej medycyny i z zaangażowaniem zapewni wysokiej jakości usługi.

Obowiązki:

  • Wykonywanie masaży, takich jak masaż klasyczny, sportowy, drenaż limfatyczny, bańką chińską, itp., zgodnie z preferencjami pacjentów.

  • Holistyczne podejście do oceny potrzeb pacjentów przed rozpoczęciem masażu,  wywiad dolegliwości i problemów zdrowotnych pacjentów.

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, udzielanie informacji na temat korzyści zdrowotnych i relaksacyjnych masaży, zalecenia ćwiczeń albo badań dla polepszenie stanu zdrowotnego.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach oraz dbanie o higienę sprzętu i narzędzi.

  • Rejestracja i utrzymywanie danych klientów oraz ewentualne opracowywanie planów terapeutycznych.

  • Obsługa recepcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy z zakresu masażu.

  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje

  • Znajomość z anatomią człowieka, wadami postawy, dolegliwościami zdrowotnymi.

  • Praktyczne doświadczenie w wykonywaniu masaży (preferowane co najmniej 1-2 lata doświadczenia).

  • Znajomość różnych technik masażu i umiejętność dostosowywania ich do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność nawiązywania pozytywnych relacji z pacjentami.

  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność w dostosowywaniu się do harmonogramu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na ½ etatu z możliwością przejścia na pełen etat

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach związanych z masażem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i prowizje zależne od doświadczenia, umiejętności i uzyskanych wyników

Mile widziane:

  • Ukończony kurs japońskiego masażu twarzy “Kobido”

  • Ukończony kurs Refleksologii stóp

  • Znajomość języka angielskiego

Jeśli jesteś pasjonatką masażu i chcesz pomagać ludziom przy pomocy naturalnej medycyny, dołącz do naszego zespołu. Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub za pośrednictwem wiadomości OLX. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lecalme.com.pl w celu zapoznania się z naszym salonem masażu i oferowanymi usługami.

  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LaChance Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Szamotulska 63B, 60-566 Poznań (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami mailowo.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 848367218