2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 11:38

Masażysta/ka w BEERNARIUM Piwnym Spa w centrum Krakowa

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BEERNARIUM® Piwne Spa to kameralne Day Spa, miejsce pełne relaksu i dobrego piwa w Krakowie.

Poszukujemy koleżanki/kolegi na pozycję:

Masażysta/ka BEERNARIUM® Piwne SPA Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·    przeprowadzanie zabiegów na twarz oraz ciało;

·    obsługa gości w recepcji i strefie SPA;

·    przygotowanie SPA do zabiegów;

 ·   obsługa systemu rezerwacyjnego;

WYMAGANIA:

·    gotowość do pracy w godzinach popołudniowo wieczornych i w weekendy ;

·    komunikatywna znajomość języka angielskiego;

·    wysoka kultura osobista;

OFERUJEMY:

·    dobre wynagrodzenie ( umowa o pracę, umowa zlecenie,);

·    praca w młodym i dynamicznym zespole;

·    możliwość rozwoju i współtworzenie marki;

Mile widziani: magister/licencjat fizjoterapii, technik masażysta, kurs kwalifikacyjny masażu 1° i 2°. Praca również dla studentów. Preferujemy osoby zainteresowane długoterminowa współpracą.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915016843