2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Szczyrk
Dodane 16 kwietnia 2024

Masażysta / Fizjoterapeuta (K/M) – ARIES HOTEL & SPA SZCZYRK

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Aries Hotel & Spa Szczyrk to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Szczyrku z Aquaparkiem, SPA oraz z wyjątkową lokalizacją – w samym centrum miasta. Hotel z 124 pokojami (w tym ponad 70 apartamentów), 3 salami konferencyjnymi, aquapark o łącznej powierzchni ponad 4000 m2, z 13 jacuzzi, 3 zjeżdżalniami, z wodnym placem zabaw i największym saunarium w regionie.

Do dyspozycji najmłodszych Gości jest sala zabaw, wyposażona w 2-poziomowy małpi gaj, mini boisko, ścianki wspinaczkowe, przestrzeń dla rodziców oraz strefę gamingową z 4 stanowiskami.

O kulinaria Gości dba Restauracja Halka, gdzie do wyjątkowych potraw serwowane są starannie dobrane wina z całego świata, w tym również z Polski.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy (K/M):

Fizjoterapeuta/ Masażysta

Wymagania:

·       Wykształcenie min. Technik masażysta

•.      doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·       sumienność i odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

·       umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole

·       samodzielność i dobra organizacja pracy

•.      Język angielski na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

·       wykonywanie masaży i rytuałów z oferty

·       zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

·       utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

·       dopasowaną formę zatrudnienia

·       możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji- szkolenia z najlepszymi markami, techniczne sprzedażowe,

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania /system premiowy

·       bezpłatnie: posiłki dla personelu i parking przy hotelu

·       dofinansowanie do pakietu sportowego

·       zniżki na usługi innych obiektów z grupy Aries

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowiska.

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 862323187