2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 16 czerwca 2024

marketing internetowy, specjalista e-commerce, social media

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Zadania na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie social mediów Instagrama, Facebooka, Tik toka i kanału You Tube

  • Tworzenie angażujących treści i budowanie zaangażowania wśród odbiorców

  • Dbałość o jakość sprzedaży internetowej – (statystyki Shoper)

  • Sklep internetowy (wystawianie, wygaszanie, zmiana ceny, opłaty i prowizje, zdjęcia i opisy)

  • budowanie bazy nowych obserwujących na SM

  • Planowanie i przygotowywanie akcji digital marketingowych

  • Tworzenie artykułów (blog, treści SEO) na stronę internetową.

  • Swobodne poruszanie się w kręceniu i składaniu filmików

  • E-mail marketing

  • Współpraca z influancerami

  • Zarządzanie i wystawiane produktów na sklepie internetowym, Facebook, Instagram.

  • Planowanie i zarządzanie kampaniami internetowymi.

  • Przygotowywanie akcji i kampanii promocyjnych oraz sprzedażowych B2B, Facebook, Instagram, e-mail.

  • Przygotowywane prospektów/folderów reklamowych.

  • Promowanie firmy poprzez SM

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość narzędzi do tworzenia postów, filmów oraz rolek

  • Doświadczenie w prowadzeniu social media - Facebook, Instagram, Tik Tok, You Tube

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (marketing internetowy).

  • Znajomość programu Suiekt GT- mile widziana

  • Znajomość platformy sprzedażowej Shoper

  • Silna motywacja do pracy.

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność.

  • Podstawowa obróbka graficzna.

  • bogate doświadczenie w prowadzeniu SM

  • Aktywne uczestnictwo w życiu firmy

  • Asysta przy szkoleniach z medycyny estetycznej, nagrywanie relacji

  • Innowacyjne i kreatywne podejście do zadań

  • Doświadczenie w branży beauty mile widziane

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Pracę z młodym, zawsze uśmiechniętym zespole

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Możliwość korzystania z zabiegów

  • Praca w centrum Łodzi

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • System premii.

  • Przejrzyste zasady współpracy.

  • Narzędzia potrzebne do pracy.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 751369638