2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kalisz
Dodane 24 kwietnia 2024

Marka Jump Planet zatrudni Recepcjonistę/Recepcjonistkę

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RODZINNY PARK ROZRYWKI Jump Planet poszukuje pracownika na stanowisko:

RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: KALISZ

Opis stanowiska:

•       Kompleksowa obsługa klienta;

•       Obsługa recepcji;

•       Obsługa programu rezerwacyjnego;

•       Prowadzenie ewidencji popytu na wyznaczony asortyment;

•       Składanie i odbieranie dostaw/zamówień.

Wymagania:

•       Wysoka kultura osobista;

•       Mile widziana książeczka sanepidowska;

•       Dbałość o pozytywną atmosferę w pracy;

•       Wysokie zdolności interpersonalne;

•       Znajomość obsługi komputera;

•       Umiejętność obsługi urządzeń barowych;

•       Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

•       Zrozumienie celów firmy i dbałość o ich realizację;

•       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

•       Zdolności sprzedażowe.

Oferujemy:

•       Zatrudnienie na umowę zlecenie;

•       Podstawowe szkolenie wprowadzające;

•       Pracę w przyjaznej atmosferze;

•       Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży;

•       Stabilność zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

•       CV

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 914170453