2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Marilyn Sp. z o.o. Sp.k. -Sprzedawca Szczecin Kaskada

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Firma MARILYN Sp. z o.o. Sp. k.

poszukuje osoby na stanowisko :

Sprzedawca

Miejsce pracy:

Szczecin Kaskada

   Opis stanowiska:

  * Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  * Dbanie o poprawność ekspozycji towarów

  * Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych

  * Dbanie o przyjazną atmosferę pracy

  * Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

   Wymagania:

  * Wykształcenie minimum średnie, osoby nie uczące się

  * Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem

  * Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

  * Umiejętność doskonałej obsługi klienta

  * Umiejętność pracy zespołowej

  * Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

   Oferujemy:

  * Stabilne warunki zatrudnienia

  * Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  * Szkolenia z zakresu obsługi klienta

  * Możliwość rozwoju

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk APLIKUJ.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. z Łodzi (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182.)”.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 908955329