2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wilda
Dodane 17 kwietnia 2024

Marilyn Poznań - Sprzedawca na pół etatu

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  • Dbanie o poprawność ekspozycji towarów

  • Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych

  • Dbanie o przyjazną atmosferę pracy

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

  • W sezonie letnim praca w wymiarze powyżej pół etatu oraz w wielu lokalizacjach.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

  • Umiejętność doskonałej obsługi klienta

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość min. 1 języka obcego w stopniu komunikatywnym

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży bieliźnianej.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole

  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz wiedzy branżowej

  • Możliwość rozwoju

  • Umowę o zlecenie, możliwość umowy o pracę dla osób nie

  • studiujących

  • Atrakcyjny system premiowania

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk APLIKUJ.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 804789832