2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kabat
Dodane 28 kwietnia 2024

Manufaktura Materacy Pracownik Produkcji, Pakowacz/ka, Solec Kujawski

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kabat

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Manufaktura Materacy poszukuje pracownika produkcyjno-magazynowego.

Manufaktura Materacy to dynamicznie rozwijająca się firma z branży materacy dziecięcych. Dołączając do nas otrzymasz szerokie możliwości rozwoju i świetną atmosferę. Nie musisz mieć doświadczenia w naszej branży, żeby do nas dołączyć, wszystkiego Cię nauczymy!

Co oferujemy:

  • System 1 zmianowy ze stabilnym grafikiem

  • Przerwę urlopową w okresie wakacyjnym

  • Wolne weekendy

  • wsparcie od pierwszych dni współpracy

  • wolne święta kalendarzowe

  • Bezpieczną i higieniczną pracę

  • Wdrożenie i przeszkolenie

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Darmowe przekąski, kawę i herbatę

  • Dofinansowania do kart sportowych

Oczekiwania:

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność

  • Odpowiedzialność

  • Dynamizm w działaniu

  • Sprawność fizyczna

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów gotowych

  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie standardów jakościowych

  • Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Swoje CV mile widziane, (nie obowiązkowe) prosimy o przesyłanie na adres mailowy.

Dokumenty można dostarczyć również osobiście ul. Unii Europejskiej 16, Solec Kujawski.

W razie pytań prosimy do kontaktu telefonicznego. Na niezobowiązującą rozmowę zapraszamy po wcześniejszym umówieniu.

Wpadnij do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Do zobaczenia w pracy!

Lokalizacja

Kabat,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Kabat
ID: 915146376