2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bielany
Dodane 24 kwietnia 2024

MANGO Sprzedawca/ Kasjer CH MŁOCINY

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: SPRZEDAWCA-KASJER. 1/2 etatu.

W lokalizacji: MANGO CH MŁOCINY

Chcesz zacząć z nami swoją ścieżkę zawodową? Chcesz zdobyć więcej doświadczenia w handlu?

Dołącz do naszego zespołu MANGO! Jakie będą Twoje główne zadania? :

• Powitanie Klientów i pomoc w zakupach.

• Dobra orientacja w naszej ofercie, umożliwiająca sprawne doradztwo.

• Realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez Managera.,

• Utrzymanie atrakcyjnego wizerunku sklepu.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które są odważne, otwarte i komunikatywne! :)

Z czego składa się wynagrodzenie?

•Stała podstawa.

•Gwarantowana prowizja od sprzedaży, którą zrealizujesz.

•Dodatkowa prowizja po zrealizowaniu targetu miesięcznego na 100/110/120%.

•13-ta pensja* w styczniu.

Co oferujemy dodatkowo?

• Natychmiastowe zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/2.

• Pracę w dobrej atmosferze i pełne wsparcie.

• Rozwój zawodowy i ambitne zadania.

•Zniżki na zakupy w Mango.

•Opiekę medyczną.

  • Znajomość j.angielskiego mile widziana.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 854850030