2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 17 kwietnia 2024

Manewrowy - ustawiacz

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TKSM "Biała Góra" Sp. z o. o. należy do uznanej na rynku europejskim grupy Quarzwerke GmbH. Nasze złoża piasków kwarcowych w rejonie Białej Góry są jednymi z największych w Europie. Zakład produkuje szeroką gamę wysokiej jakości piasków kwarcowych dla wielu szczególnych i wymagających zastosowań.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MANEWRWOWY - USTAWIACZ

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac manewrowych taboru kolejowego w celu odpowiedniego zestawienia pociągów oraz obsługi punktów załadunkowych i wyładunkowych, zgodnie z zasadami prowadzenia ruchu kolejowego i sygnalizacji;

  • obsługa podciągarki kolejowej.

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenia minimum średniego - technicznego,

  • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji i uzyskania niezbędnych uprawnień na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (stabilne i długoterminowe zatrudnienie),

  • 13-ste wynagrodzenie,

  • coroczną nagrodę motywacyjną,

  • przejrzysty system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • benefity z ZFŚS, np. wczasy pod gruszą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.

Administratorem Twoich danych osobowych jest TKSM "Biała Góra" Sp. z o., ul. B. Łozińskiego 6; 97-213 Smardzewice. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 897293671