2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
POLREGIO S.A.
Dodane 22 maja 2024

Manewrowy, ustawiacz

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLREGIO S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: manewrowy, ustawiacz.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie manewrów z taborem,

  • współpraca z mistrzem i dyspozytorem w zakresie podstawiania składów na tory technologiczne do przeglądów, napraw, myjni,

  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów, zabezpieczenie pojazdów przed zbiegnięciem,

  • dokonywanie oględzin rozjazdów w przydzielonym obszarze,

  • wykonywanie próby hamulca zespolonego,

  • wykonywanie oględzin technicznych składu pociągu.

Wymagania:

  • minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe

  • doświadczenie na ww. stanowisku - warunek konieczny,

  • świadectwo zdania egzaminu - warunek konieczny

  • dobry stan zdrowia,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.

  • Przeszkolenie przez doświadczoną kadrę przed samodzielnym wykonywaniem pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku.

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.

  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: POLREGIO S.A. Warmińsko-Mazurski Zakład w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn lub drogą e-mailową.

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu odpowiednich klauzul do dokumentu:

1. klauzula - obecny proces rekrutacyjny:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w CV lub liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach przez POLREGIO S.A. dla celów rekrutacji. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".

2. klauzula dodatkowa - przyszłe procesy rekrutacyjne (oprócz klauzuli powyższej):

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez POLREGIO S.A. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".

Inne informacje:

Kandydaci spełniający wymagania formalne, określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie lub droga e-mailową o terminie kolejnych etapów naboru. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918459394