2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Manager Zmianowy Restauracja Ceska

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Ceska szuka "ogarniacza" spraw wszelkich -  Managera Restauracji :)

Osobę, która szczerze lubi kontakt z ludźmi i potrafi rozwiązać wszelkie problemy.

Kogoś, kto bierze odpowiedzialność za powierzone zadania, ale przede wszystkim osobę, która naprawdę lubi gastronomię, chce się w niej rozwijać i cieszyć się, gdy lokal jest pełny zadowolonych gości.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie personelem i dbanie o pozytywną atmosferę w pracy

  • Tworzenie grafików

  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych poprzez bezpośredni kontakt z klientami

  • Sporządzanie dziennych raportów

  • Wdrażanie, aktualizowanie, koordynowanie standardów restauracji

  • Dbanie o dobry wizerunek lokalu

Nasze wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy

  • Samodzielność, skuteczność i odpowiedzialność w działaniu

  • Łatwość do przekazywania wiedzy, inspirowania i motywowania zespołu

  • Pozytywne nastawienie

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kursy i szkolenia

Zapraszamy do przesłania CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911254092