2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Manager Zmianowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Instynkt Food Group od ponad 15 lat zrzesza jedne z najprężniejszych konceptów gastronomicznych, obecnych na rynku warszawskim. Od 2017 roku Instynkt Food Group w ramach rozwoju firmy prowadzi silną ekspansję w Polskiej gastronomii, otwierając kolejne lokale.

Manager zmianowy

Obowiązki:

·         Zapewnienie należytej obsługi Gościom Restauracji,

·         Zapewnienie efektywnej i racjonalnej organizacji pracy Restauracji poprzez wdrażanie właściwych procesów,

·         Zarządzanie personelem w Restauracji zapewniające właściwą obsadę kadrową,

·         Zapewnianie ciągłego i sprawnego funkcjonowania Restauracji,

·         Współpraca z działem marketingu i sprzedaży,

·         Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych poprzez bezpośredni kontakt z klientami,

·         Dbanie o wizerunek Restauracji,

·         Codzienne raportowanie wydatków oraz kosztów restauracji  - raport kosztów, pliki zakupów,

·         Czynny udział w kontroli pracy na Sali,

·         Nadzór nad organizacją cateringów i eventów,

·         Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i marketingowych,

·         Terminowość w wykonywaniu zleconych zadań,

·         Dbałość i przestrzeganie kultury osobistej podległego personelu.

 Wymagania:

·         Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych w branży gastronomicznej,

·         Kreatywne zarządzanie,

·         Umysł analityczny,

·         Zdolności kierownicze i organizatorskie, zaangażowanie, energia i pasja do pracy,

·         Dyspozycyjność,

·         Samodzielność,

·         Wysoka kultura osobista i znajomość zasad savoir vivr.

Oferujemy:

·         umowa o pracę lub umowa B2B,

·         atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,

·         elastyczny czas pracy

·         karta Multi Sport.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918226589