2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mińsk Mazowiecki
Dodane 09 kwietnia 2024

Manager w salonie masażu

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Opis

Manager - Salon Masażu

Nature & Holistic Beauty Spa jest pierwszym w Mińsku Mazowieckim holistycznym salonem masażu, oferującym szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasz zespół to pasjonaci, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług i komfort naszych klientów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu.

Zakres obowiązków:

-Zarzadzanie salonem oraz jego pracownikami

- Planowanie i realizacja strategii marketingowej salonu masażu, z myślą o budowaniu długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

- Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z firmami oraz innymi potencjalnymi partnerami biznesowymi, w celu promowania oferty salonu.

- Organizacja oraz uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i prezentacjach oferty dla firm.

- Przygotowanie materiałów promocyjnych, ofert dla firm oraz prowadzenie kampanii reklamowych online i offline.

- Monitoring rynku oraz analiza działań konkurencji, w celu optymalizacji strategii marketingowej.

- Zarządzanie mediami społecznościowymi i innymi kanałami komunikacji z klientami, w tym prowadzenie kampanii reklamowych i promocyjnych.

- Organizacja wydarzeń promocyjnych w salonie masażu oraz w lokalizacjach partnerskich.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zwłaszcza w branży usługowej lub zdrowotnej będzie dodatkowym atutem.

- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych.

- Znajomość narzędzi i technik marketingowych, w tym marketingu cyfrowego.

- Samodzielność, inicjatywa oraz kreatywność w działaniu.

- Bardzo dobra organizacja pracy, zdolności negocjacyjne i prezentacyjne.

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

- Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się branży wellness.

- Prowizyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

- Pracę w przyjaznej atmosferze i z zespołem pełnym pasji.

- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Benefity np. darmowe masaże, zniżki dla naszych pracowników we współpracujących firmach np. siłownia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nature & Holistic Beauty Spa jest pracodawcą równych szans i zaprasza do aplikacji kandydatów bez względu na płeć, wiek, wyznanie, rasę, orientację seksualną.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 910532306