2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Poznań
  7. Zarządzanie sprzedażą - Junikowo
E1GOKART
Dodane 29 kwietnia 2024

Manager toru kartingowego E1GOKART Poznań

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz ciekawej pracy w nowoczesnej firmie? Nieszablonowa praca, rozwijająca się firma, nowoczesne podejście do biznesu w branży dającej rozrywkę – E1GOKART sieć najnowocześniejszych halowych torów kartingowych w Polsce zatrudni do obiektu E1GOKART Poznań - Skórzewo osobę na stanowisko:

MANAGER TORU KARTINGOWEGO

Miejsce pracy: Halowy, całoroczny tor kartingowy E1GOKART Poznań

Ul. Cisowa 6, 60-185 Skórzewo

Zakres obowiązków:

- kierowanie zespołem, nadzór nad działającymi w firmie standardami i procedurami

- układanie grafików i kontrola nad czasem pracy zespołu

- kontrola procesów sprzedaży usług i obsługi klientów

- kontrola i raportowanie wyników sprzedaży

- organizacja eventów, wsparcie Biura Obsługi Klientów

- współpraca z pozostałymi działami firmy i obiektami w innych lokalizacjach

- zamówienia produktów i usług na potrzeby toru

- prace administracyjne

Wymagania:

- co najmniej 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz doświadczenie w obsłudze klientów - warunek konieczny

- umiejętność podejmowania decyzji

- umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w pracy z celami sprzedażowymi i

standardami jakościowymi

- wiedza dotycząca funkcjonowania działalności gospodarczej

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

- łatwość budowania relacji z Klientami

- obsługa komputera i urządzeń mobilnych

- znajomość języka angielskiego

- sumienność i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy:

- umowę o pracę. Możliwa również współpraca B2B. Stosujemy elastyczne podejście w zależności od preferencji kandydatów.

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

- możliwość przystąpienia do umowy Opieki medycznej PZU na preferencyjnych warunkach

- możliwości rozwoju zawodowego wraz z tworzeniem kolejnych lokalizacji marki

- pracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnym projekcie

- grafik w systemie równoważnym.

Tor pracuje 7 dni w tygodniu:

Dni powszednie 14:00-22:00,

Weekendy  9:00 lub 11:00 – 22:00

Ferie, wakacje, święta 9:00 lub 11:00 - 22:00.

Więcej informacji o nas znajduje się:

·       na naszej stronie internetowej www.e1gokart.pl

·       oraz profilu Facebook: E1GOKART Gokarty Poznań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez E1G Tutaj Gontarek S.K.. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest E1G Tutaj Gontarek S.K.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zapraszamy do składania aplikacji,

Zespół E1GOKART

ID: 855059769

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 875644701