2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Pomorskie
  6. Key Account Manager - Przodkowo
Alicja
Dodane 17 czerwca 2024

Manager sprzedaży z językiem niemieckim

Lokalizacja

Przodkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

SHADOW – SYSTEM Sp. z o. o.

to renomowana firma zajmująca się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych produktów okiennych, służących do dekoracyjnej ochrony przed słońcem.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w charakterze:

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na rynku niemieckim

• utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,

• stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach,

• dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi,

• ścisła współpraca z działem obsługi klienta i produkcją

• koordynacja i nadzór realizacji zleceń,

• kreowanie i dbanie o wizerunek Firmy

• raportowanie wyników wykonanej pracy

Oczekiwania:

• wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych,

• mile widziane doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta biznesowego,

• silne umiejętności sprzedażowe i organizacyjne,

• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

• inicjatywa i samodzielność w działaniu,

• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• praca stacjonarna oraz wyjazdy zagraniczne

• bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

• szkolenie produktowe

• przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane proszone są o CV na adres mailowy lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy: Kawle Dolne 4F, 83 -304 Przodkowo tel.058 550 08 80

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Przodkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Przodkowo
ID: 884195603