2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Ochota
Dodane 20 kwietnia 2024

Manager sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Klinika medycyny estetycznej GAIA Clinic, której głównymi kierunkami są zintegrowane podejście do korekcji wagi, a także sprzętowa i iniekcyjna kosmetologia twarzy i ciała, poszukuję specjaliste na stanowisko Manager ze sprzedaży. Wybraliśmy sprzęt najnowszej generacji i połączyliśmy go w jednym miejscu, aby świadczyć wysokiej jakości usługi naszym drogim klientom.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • płynna znajomość języka polskiego (C1)

  • miłe widziane znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

  • umiejętności negocjacyjne, elastyczność, komunikatywność

  • pozytywne nastawienie!

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu dnia, tygodnia, miesiąca (koncentracja na sprzedaży)

  • sprzedaż pakietów, produktów powiązanych

  • kontrola dokumentacji klienta

  • doradzanie klientom w zakresie usług

  • praca zespołowa ze specjalistami/kosmetologami

  • wypełnienie raportu

  • utrzymanie przytulnej i komfortowej atmosfery w klinice

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 891636431