2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
FABRYKA BLATÓW
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager Salonu - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

FABRYKA BLATÓW - jedno miejsce, wiele rozwiązań

Koncentrujemy się na blatach kamiennych jak również konglomeratach i spiekach. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomiarów, poprzez produkcję i obróbkę, aż po montaż. Działamy na terenie całej Polski i Europy. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w branży.

Do naszego zespołu w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Managera Salonu

Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do Klientów i osób, z którymi współpracujemy, dbając przy tym o przyjazną atmosferę. Cenimy zaufanie, lojalność i otwartość, jesteśmy uważni na potrzeby naszych Pracowników. Sprawdź poniższą ofertę i zaaplikuj do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie spotkań z architektami, projektantami i ich klientami.

  • Pomoc w doborze produktów i materiałów wyposażenia wnętrz.

  • Zarządzanie personelem, monitorowanie sprzedaży.

  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji trendów i możliwości rozwoju, szkolenie nowych pracowników.

  • Przygotowanie wycen i umów dla Klientów detalicznych, architektów i projektantów.

  • Bieżący kontakt z inwestorami, architektami i projektantami w zakresie postępów realizacji prowadzonych zamówień.

  • Dbałość o profesjonalną obsługę i wizerunek firmy.

  • Dbałość o estetykę salonu sprzedaży.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wiedzy w zakresie produktów wyposażenia wnętrz.

  • Doświadczenia we współpracy z architektami, biurami projektowymi i klientami w zakresie materiałów wyposażenia wnętrz.

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu minimum średnio zaawansowanym.

  • Znajomości pakietu MS Office i Auto CAD.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Nastawienie na realizację celu.

  • Zdolności w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu trwałych relacji.

  • Entuzjazmu, zaangażowania i samodzielności.

  • Gotowość do pracy w godzinach od 10.00 - 20.00, jak również w wybrane soboty.

OFERUJEMY:

  • Zdobywania praktycznej wiedzy z zakresu materiałów wyposażenia wnętrz

  • Elastyczne godziny pracy

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912832934