2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Warszawa
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wola
Dodane 22 maja 2024

Manager salonu urody

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą handlową działającą na polskim rynku e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do salonu fryzjerskiego-  MAKEUP Beauty Atelier - kandydata na stanowisko:

MANAGER SALONU FRYZJERSKIEGO

Zadania:

  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta

  • Organizacja i koordynacja pracy całego zespołu

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Zamawianie dostaw i odbieranie towaru

  • Aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów, odpowiadających potrzebom klientów

  • Obsługa kasy i dokumentów kasowych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języków: polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Wiedza na temat branży beauty

  • Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników

  • Zaangażowanie i inicjatywa w realizacji określonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Dla Ciebie:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miejsce pracy: Warszawa (Wola Park)

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Perspektywę rozwoju w obszarze zarządzania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 906652254