2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bieńczyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Manager Salonu Mody Męskiej, Ch Serenada

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PAWO to POLSKA MARKA z ponad 30 letnią tradycją.

Z PASJĄ I NOWĄ ENERGIĄ kreujemy wizerunek mężczyzny w ponad 25 salonach na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Managera Salonu - w CH Serenada w Krakowie.

TWOJE ZADANIA:

·         Nadzór i realizacja celów sprzedażowych oraz wskaźników KPI na salonie

·         Efektywne zarządzanie podległym zespołem

·         Planowanie i organizacja pracy zespołu

·         Motywowanie zespołu do osiągania celów sprzedażowych

·         Rekrutacja i szkolenie pracowników

·         Aktywna sprzedaż, tworzenie stylizacji

·         Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

NASZE OCZEKIWANIA:

·         Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – rekomendowane w branży odzieżowej

·         Doświadczenie w handlu i bezpośredniej obsłudze klienta

·         Rozwinięte zdolności sprzedażowe

·         Komunikatywność, empatia

·         Umiejętność dzielenia się wiedzą

·         Dobra organizacja oraz zdolność do ustalania priorytetów

·         Samodzielność

·         Znajomość aktualnych trendów w modzie

CO OFERUJEMY:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

·         wynagrodzenie: podstawa oraz atrakcyjny system motywacyjny

·         pakiet szkoleń

·         wsparcie na każdym etapie pracy

·         bieżący feedback

·         rabaty pracownicze

Zgodnie z art. 14 ust. 1 i 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) PAWO - MEN sp. z o. o. sp. k. w restrukturyzacji z siedzibą w Pabianicach, ul. Generała Władysława Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice (dalej jako: „PAWO - MEN”) informuje, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych staje się PAWO - MEN sp. z o. o. sp. k. w restrukturyzacji z siedzibą w Pabianicach, ul. Generała Władysława Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000654322.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w PAWO - MEN i w związku ze zgłoszeniem Pani/Pana kandydatury do pracy w Spółce, jak również ewentualnego podjęcia czynności niezbędnych dla nawiązania stosunku pracy tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b Rozporządzenia. Niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji dane osobowe kandydata na pracownika to imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (zgodnie z treścią art. 221 1 Kodeksu Pracy). Wskazanie przez Panią/Pana innych niż w/w danych osobowych jest nieobowiązkowe oraz stanowi samodzielną decyzję kandydata do pracy w PAWO – MEN.

  • PAWO - MEN sp. z o. o. sp. k. w restrukturyzacji z siedzibą w Pabianicach, ul. Generała Władysława Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice (dalej jako: „PAWO - MEN”) nikomu nie przekazuje Pani/Pana danych uzyskanych na etapie rekrutacji;

  • PAWO - MEN nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres rekrutacji;

  • Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia. Ma Pani/Pan także prawo żądania informacji o swoich danych osobowych oraz podmiotach, którym zostały one udostępnione. Jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, zawsze przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia dobrowolnej zgody.

  • PAWO - MEN uzyskało Pani/Pana dane osobowe za pośrednictwem Grupa OLX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji rekrutacji i znajduje swe uzasadnienie w treści art. 221 Kodeksu Pracy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 904643072