2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Manager sali Chleb i Wino

Wynagrodzenie

7 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Restauracja Chleb i Wino na Wyspie Spichrzów zatrudni osobę na stanowisko managera sali

Obowiązki:

- kontrola rozliczeń finansowych, ścisła współpraca w tym zakresie z księgowością - raportowanie wszelkich nieścisłości, wyjaśnianie błędów

-rozwiązywanie sytuacji kryzysowych

- rekrutacja i szkolenie pracowników sali

- bieżąca koordynacja pracy na sali

- współpraca z kuchnią kontrola jakości wydawania dań

- koordynacja organizacji imprez okolicznościowych i firmowych

-bezpośredni kontakt z Gościem

- współpraca między poszczególnymi działami w firmie oraz przedstawicielami firm zewnętrznych

-aktywne prowadzenie mediów społecznościowych restauracji

Oczekujemy:

- dobrej organizacji czasu pracy

- zaangażowania i kreatywności

- umiejętności interpersonalnych na wysokim poziomie

- umiejętności pracy w zespole

- język angielski biegle w mowie i piśmie ( inne języki mile widziane)

- doświadczenia na podobnym stanowisku

Gwarantujemy:

-stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym

- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

- elastyczny grafik

- pracę w młodym zespole

Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu, prosimy wyślij swoje CV ze zdjęciem w formacie pdf

(wykształcenie, doświadczenie, znajomość języków obcych, dane kontaktowe)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 900934731