2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Inowrocław
Dodane 11 kwietnia 2024

Manager Restauracji - Inowrocław

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstająca restauracja w Inowrocławiu szuka doświadczonego Kandydata na stanowisko Managera Restauracji.

Jako Menager Restauracji, będziesz odpowiedzialna/y za codzienne zarządzanie restauracją i jej organizację. Wymagamy doskonałych umiejętności zarządzania personelem, planowania operacyjnego oraz dbałości o szczegóły. Priorytetem jest zapewnianie wyjątkowej obsługi oraz pełne zadowolenie Gości.

Stanowisko: Manager Restauracji

Lokalizacja: Inowrocław

Zakres obowiązków:

·         Zarządzanie podległym zespołem, rekrutacją i organizacją,

·         Nadzór pracy w tym motywowanie do efektywnej pracy,

·         Szkolenie pracowników,

·         Współtworzenie i wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość obsługi,

·         Zarządzanie finansami, kontrola kosztów, planowanie zakupów,

·         Efektywne planowanie pracy w trakcie zmiany,

·         Zapewnienie ciągłości dostaw,

·         Stała współpraca z działami zlokalizowanymi w siedzibie Spółki,

·         Utrzymanie wysokiego standardu restauracji,

·         Koordynowanie działań związanych z produkcją i serwowaniem jedzenia

·         Utrzymanie czystości,

·         Planowanie i koordynacja z klientami wszelkich uroczystości,

·         Tworzenie grafików restauracji,

·         Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych

Wymagania:

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

·         Minimum wykształcenie średnie (preferowane z gastronomii lub handlu),

·         Doskonała umiejętność zarządzania personelem,

·         Umiejętność planowania operacyjnego,

·         Dbałość o szczegóły,

·         Wysoka kultura osobista,

·         Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Kandydata formę współpracy,

·         Rozwój i kontynuację kariery zawodowej w branży gastronomicznej,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

Prosimy o wpisanie „Manager Restauracji” w temacie wiadomości.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 911021247