2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Mokotów
Dodane 02 kwietnia 2024

Manager restauracji - Ciao a Tutti

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

O Nas:

Ciao a Tutti to miejsce stworzone z pasji do pizzy. Łączymy wiedzę, doświadczenie i jakość produktów tworząc wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Naszą pizzę doceniło wiele osób w świecie gastronomii. Przede wszystkim zyskaliśmy jednak uznanie wśród wielu Gości, którzy podzielają Naszą miłość do Włoch.

Ciao a Tutti poszukuje Managera restauracji. Osoby która będzie zarządzała zespołem ale również człowieka który po prostu lubi ludzi i będzie umiał odczytać ich potrzeby.

Doceniamy kreatywność, ambicje oraz chęć do pracy.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie personelem i dbanie o pozytywną atmosferę w pracy

  • Tworzenie grafików

  • Bieżąca współpraca z Szefem kuchni

  • Sporządzanie dziennych/miesięcznych raportów

  • Wdrażanie, aktualizowanie, koordynowanie standardów obsługi gości

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

  • Kontrola i optymalizacja kosztów

  • Dbanie o dobry wizerunek lokalu

Nasze wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managera restauracji

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy

  • Samodzielność, skuteczność i odpowiedzialność w działaniu

  • Znajomość Excela

  • Pozytywne nastawienie

Co oferujemy:

  • Stałą pracę

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o wszystkie rodzaje umowy

  • Kursy i szkolenia

  • Posiłki pracownicze

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 730192005