2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Katowice
  7. Rehabilitacja i masaż - Piotrowice-Ochojec
Dodane 23 maja 2024

Manager Regionalny - Katowice

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego oddziału na Śląsku, zatrudnimy do naszego zespołu - Managera Regionalnego.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nordmedic&POLMED S.A. Tylko na Śląsku zatrudniamy prawie 150 osób. Zajmujemy się udzielaniem świadczeń z zakresu rehabilitacji leczniczej pacjentom na terenie województwa Śląskiego

JAKI BĘDZIE TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW?

  • nadzór i koordynacja pracy podległych fizjoterapeutów oraz Asystenta Managera w celu zachowania ciągłości opieki w zakresie rehabilitacji domowej,

  • prowadzenie procesu rekrutacyjnego pod kątem zatrudnienia na stanowisko fizjoterapeuty,

  • kontrola nad prawidłowym wykonywaniem pracy przez Fizjoterapeutów oraz Asystenta Managera,

  • nadzór nad prawidłowością dokumentacji w całym procesie rehabilitacji

  • prowadzenie, weryfikacja oraz archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów (kompletowanie dokumentów medycznych, dołączanie ich do kartotek pacjentów),

  • współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia płynnego procesu realizacji usług medycznych,

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • umiejętności obsługi komputera, znajomości pakietu MS office,

  • zorientowanie na pracę zespołową i poczucie wspólnego celu,

  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

  • umiejętność pracy w zespole – cenimy sobie dobry przekaz informacji między pracownikami

  • umiejętność dobrej organizacji pracy swojej oraz podległych pracowników,

  • dużej chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • mile widziana znajomość programu mMedica,

  • wielozadaniowości, samodzielności, kreatywności,

  • wyjątkowej sumienności i rzetelności w wykonywaniu zadań,

  • znajomości programów MS Office,

  • warunek konieczny: widziane prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w firmie na okresie próbnym na umowie zlecenie, następnie na umowę o pracę,

  • samochód służbowy, telefon komórkowym, służbowy laptop,

  • pomoc doświadczonego zespołu w procesie wdrażania się,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności, oraz rozwoju

  • świetną atmosferę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV ZAWIERAJĄCEGO PONIŻSZĄ KLAUZULĘ

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Nordmedic Śląsk Sp. z o. o., na stanowisko Fizjoterapeuta, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 920364988