2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Gdańsk
  7. Logistyka - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

Manager Regionalny ds. Dystrybucji Media Expert - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc i przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Managera Regionalnego ds. Dystrybucji Region pracy: woj. zachodniopomorskie/pomorskie

Biznes, bardziej niż jakiekolwiek inne zajęcie, wymaga ciągłego zajmowania się przyszłością, jest ciągłą kalkulacją, instynktownym ćwiczeniem się w prognozowaniu (Henry R. Luce).

Nie sposób się nie zgodzić, prawda? Człowiek z Twoim doświadczeniem wie to doskonale. A my potrzebujemy takich managerów!

Dołącz do nas!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • samochód służbowy

  • system premiowy

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji na podległych HUB-ach w regionie,

  • monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności procesów magazynowych i dystrybucyjnych

  • współudział w tworzeniu, wdrażaniu i doskonaleniu innowacyjnych koncepcji logistycznych, skoncentrowanych na zoptymalizowaniu procesów dystrybucji oraz skutecznym zarządzaniu magazynami

  • odpowiedzialność za budżetowanie, planowanie, wdrożenie i ciągłe monitorowanie kosztów w podległym regionie

  • nadzór nad zleceniami oraz ich terminowością i jakością wykonania,

  • rekrutacja i szkolenie kadry menadżerskiej oraz bieżąca kontrola jakości pracy

  • regularne raportowanie wyników pracy do Dyrektora Dystrybucji

  • utrzymywanie stałych relacji z partnerami i dostawcami – koordynacja działań i negocjowanie warunków w zakresie logistyki oraz dystrybucji

  • wsparcie menadżerskie w zakresie pozyskiwania przewoźników zewnętrznych

  • zapewnienie bieżącej, sprawnej współpracy i innymi działami w firmie

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu i pracy operacyjnej wielu oddziałów - minimum 10 lat (mile widziane w firmie kurierskiej)

  • umiejętność wyznaczania strategii biznesowych

  • umiejętność tworzenia programów motywacyjnych i pracy na wskaźnikach

  • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności Excel

  • nastawienie na obsługę Klienta i jego wymagań

  • samodzielność, zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie (prawo jazdy kat. B)

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 920094537