2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Małopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Poronin
Dodane 11 czerwca 2024

Manager Ośrodka Wypoczynkowego

Lokalizacja

Poronin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Ośrodek Limba Grand Resort w Poroninie 8 km od Zakopanego poszukuje osoby na stanowisko Manager Ośrodka

Opis stanowiska:

  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem Wypoczynkowym

  • Rekrutacja oraz zarządzanie personelem

  • Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem Ośrodka

  • Opracowanie strategii marketingowo-sprzedażowej, pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek Ośrodka

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość obsługi komputerów ( office, World ) i wszelkich systemów rezerwacyjnych

  • Skuteczność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu

  • Umiejętność kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie

  • Elastyczność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o dowolną formę umowy

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy

  • Nocleg

  • Wyżywienie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 60*****00

Lokalizacja

Poronin,

Małopolskie

Małopolskie, Poronin
ID: 862328334