2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Office Manager/ Kierownik z doświadczeniem do agencji pracy

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja online

Agencja pośrednictwa pracy pracowników ze Wschodu poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Office Managera.

Główne obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy.

  • Bieżąca obsługa i zarządzanie projektami firmy, reagowanie na bieżące problemy, dbanie o prawidłowy bieg dokumentacji wewnątrz firmy.

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty firmy do ich oczekiwań.

  • Zarządzanie pracą rekruterów oraz koordynatorów

  • Analiza raportów wysyłanych przez pracowników, wyciąganie wniosków itd.

  • Organizacja i przeprowadzanie spotkań podsumowujących z pracownikami.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz delegowania obowiązków.

  • Doskonała organizacja pracy oraz zdolność podejmowania decyzji.

  • Umiejętność analizy danych i raportowania.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych.

  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność skutecznej koordynacji zespołu.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną/ hybrydową

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ o pracę/ B2B (do wyboru)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Udział w procesach decyzyjnych wpływających na rozwój firmy.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy tj. komputer, telefon

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 911972104