2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 20 maja 2024

Manager oddziału/Even manager

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Manager Oddziału/event manager

CV PROSZĘ WYSYŁAĆ W ODPOWIEDZI NA OGŁOSZENIE.

Lokalizacja: Chorzów

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko event manager/manager oddziału w firmie eventowe do naszego nowego oddziału w Chorzowie. Chcemy współpracować tylko z ludźmi, którzy nie boją się pracy oraz są odpowiedzialni za to co robią.

Zajmujemy się organizacją imprez i obsługą atrakcji eventowych oraz gastronomii na imprezach.

W naszej ofercie znajdują się:

- food trucki

- dmuchańce

- atrakcje

- warsztaty

Wymagania:

Umiejętność zarządzania zespołem ludzi pracujących dorywczo.

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

Umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

Pracę przy rozwoju ciekawej firmy z 14 letnim doświadczeniem i szerokim zakresem usług.

Wsparcie przy prowadzeniu obowiązków

Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w weekendy

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania oraz partycypacja w zyskach (w późniejszym czasie).J

eśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi oraz chcesz rozwijać się w branży eventowej, to ta praca jest dla Ciebie!

Prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 919751846