2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wawer
Dodane 22 maja 2024

Manager Obiektu Rekreacyjnego

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy energicznego i doświadczonego Managera do zarządzania naszym kompleksem rekreacyjnym, który obejmuje całoroczny klub sportowy wraz z kawiarnią oraz sezonowo otwierany letni bar z boiskami plażowymi i terenem rekreacyjnym.

Ta rola jest idealna dla osoby z umiejętnościami przywódczymi, która potrafi zarządzać zespołem i zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta w sezonie letnim i zimowym.

Obiekt znajduje się we wschodniej części Warszawy

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami obiektu, w tym klubem sportowym, kawiarnią i barem letnim.

  • Rekrutacja, szkolenie i organizacja pracy zespołu pracowników.

  • Utrzymanie wysokich standardów czystości i porządku w całym obiekcie.

  • Planowanie i realizacja eventów, w tym wydarzeń sportowych i imprez tematycznych.

  • Monitorowanie zapasów i zarządzanie zamówieniami.

  • Współpraca z dostawcami i partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem rekreacyjnym, gastronomicznym lub organizacją wydarzeń/eventów.

  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość rozwoju

  • Możliwość realizacji własnych projektów

  • Pracę w przyjaznym i pełnym energii zespole.

  • Możliwość korzystania z oferty obiektu na preferencyjnych warunkach.

Forma Zatrudnienia: B2B

Praca zadaniowa, płatny urlop

Wynagrodzenie podstawowe: 8.000 - 10.000 zł netto

Premia za dobre wykonywanie zadań i realizację celów: 1.000 - 2.000 zł netto

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 920235963