2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

Manager na rynku poszukiwany!

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaKadra kierownicza

Szukamy dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Managera Restauracji.

Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za codzienne zarządzanie restauracją, zapewniając najwyższy standard obsługi klienta oraz skuteczne prowadzenie działalności gastronomicznej.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie i ocena pracy personelu.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, monitorowanie satysfakcji gości i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

  • Nadzorowanie i koordynowanie codziennych operacji restauracji, w tym zarządzanie rezerwacjami, organizacja pracy wszystkich sektorów restauracji.

  • Kontrola stanów magazynowych, zamawianie towarów i zarządzanie dostawcami.

  • Monitorowanie kosztów operacyjnych i dbałość o rentowność restauracji.

  • Opracowywanie i realizacja strategii marketingowych i promocyjnych w celu przyciągania nowych klientów.

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP oraz standardów sanitarnych i higienicznych.

  • Przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych dla właścicieli lub zarządu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej.

  • Znajomość zasad zarządzania restauracją, w tym zarządzania personelem i finansami.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie ze stresem.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm.

  • Znajomość systemów POS oraz pakietu MS Office.

  • Mile widziane wykształcenie w zakresie zarządzania, gastronomii lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

  • Elastyczne godziny pracy.

Jeśli jesteś osobą z pasją do gastronomii, lubisz wyzwania i chcesz współtworzyć sukces naszej restauracji, złóż swoje CV - odezwiemy się do Ciebie!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 921198220